با حکم دکتر میرزاده:

عضو هیات علمی واحد ساری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت

کد خبر: 388 تاریخ انتشار: 1394/11/24
استادیار و عضو هیات علمی تمام وقت گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با حکم دکتر حمید میرزاده به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، با صدور حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مرتبه علمی دکتر محمد فارسی، استادیار و عضو هیات علمی تمام وقت گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.

در حکم میرزاده آمده است: باتوجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحد ساری در خصوص ارتقای مرتبه جنابعالی به دانشیاری، موضوع در شصت و هفتمین نشست مورخ 13 دی 94 هیات ممیزه دانشگاه مطرح ومورد موافقت قرار گرفت.

میرزاده ضمن تبریک به فارسی در حکم خود آورده است: به موجب این حکم از تاریخ 11 مهر 94 به مرتبه دانشیاری گروه آموزشی مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا می‌یابید.

در پایان این حکم آمده است: امید است در مرتبه جدید نیز با تاییدات خداوند تبارک و تعالی، منشا خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام های موثرتری بردارید.

دکتر محمد فارسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری است و حاصل تلاش‏‌های پژوهشی این عضو هیات علمی انتشار 14 مقاله IF دار ISI، 10 مقاله علمی پژوهشی وزارتین، چاپ دوکتاب و چاپ هفته مقاله در همایش‏ها و کنفرانس‏های ملی و بین المللی معتبر است.

اجرای هفت طرح پژوهشی درون دانشگاهی و اجرای دو طرح برون دانشگاهی ملی، عضویت در هیات تحریریه و هیات داوری چندین مجله معتبر بین المللی از دیگر فعالیت‏های این پژوهشگر محسوب می‏‌شود.

برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری - دانشیاری - محمد فارسی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 894    ديروز: 4984    اين ماه: 894    تاکنون : 2913887