حجت‌الاسلام اسلامی: مسئولان برای امنیت و آرامش دانشجویان هوشمندانه عمل کنند


1399/04/24

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: یکی از حساس‌ترین موضوعات در دانشگاه فتنه‌زدایی از اجتماع است که مسئولان دانشگاه برای امنیت و آرامش دانشجویان باید هوشمندانه عمل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حجت‌الاسلام احمد اسلامی در چهل و ششمین جلسه شورای رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، قانون‌مداری و اخلاق‌گرایی در فضای دانشگاه را مهم خواند و اظهار کرد: رشد و شکوفایی محیط علمی و فرهنگی در گرو همت و تلاش استادان و کارکنان بوده و رعایت اخلاق، پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات دانشجویان مهم‌ترین وظیفه کارگزاران دانشگاه است.

وی اضافه کرد: جلب اعتماد باید در فضای دانشگاه نهادینه شود؛ چراکه پیوند درست و اصولی بین کارگزاران دانشگاه و مخاطبان در رشد و تقویت دانشجویان اثرگذار است.

بیشتر بخوانید:

جذب حداکثری دانشجو اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران افزود: یکی از حساس‌ترین موضوعات در دانشگاه فتنه‌زدایی از اجتماع است که مسئولان دانشگاه برای امنیت و آرامش دانشجویان باید هوشمندانه عمل کنند.

چهل و ششمین جلسه شورای رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با حضور حسین کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، سیدسیاوش میرشفیعی مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، محمد صالحی رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، حجت‌الاسلام محمد شفیعی مدیرکل دفتر نظارت و بازرسی منطقه ۳ و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد

اشتراک گذاری